• Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide

تاریخچه

پست الکترونیکی پرینت PDF
شركت آلتين كار تبريز در سال 1375 با هدف طراحي و ساخت ماشين آلات بسته بندي مورد نياز كشور در شهر تبريز تأسيس گرديد .
 5
سال اول فعاليت شركت در مسير طراحي و ساخت ماشين آلات متنوعي در زمينه بسته بندي مواد غذايي و صنعتي سپري گرديد كه حاصل آن كسب تجربه و شناخت در مورد بازار و توانايي هاي اين صنعت در ايران بود .

از ابتداي سال 80 مديران شركت با توجه به اطلاعاتي كه از بازار ماشين آلات بسته بندي ايران اخذ كرده بودند تصميم گرفتند منحصرا" در طراحي و ساخت نوع خاصي از ماشين آلات بسته بندي كه سازنده موفقي در كشورنداشتند و كمبود دستگاههاي داخلي در اين زمينه كاملا" مشهود بود ، وارد شوند   .

پس از گذشت حدود 10 سال و در حال حاضر ، نتيجه اين تصميم گيري وجود يك شركت موفق و خوش نام در زمينه ساخت دستگاههاي بسته بندي فرم ، فيل ، سيل در ايران است.

شركت آلتين كار تبريز سازنده مدرنترين دستگاههاي بسته بندي فرم ، فيل ، سيل در كشور است كه با داشتن رزومه مناسب و افتخار همكاري با مهمترين برند هاي صنعت غذاي ايران رقيب جدي و سرسختي براي سازندگان اروپايي اين ماشين آلات محسوب مي گردد .
ما و همكارانمان در آلتين كار تبريز متعهد هستيم كه همواره با جديت و نقد پذيري در ارائه بهترين ماشين آلات با تكنولوژي روز در خدمت مشتريانمان باشم.

 

 

 
شركت آلتين پاك ماشين تبريز با نام تجاري آلتين كار موفق ترين سازنده دستگاههاي پيشرفته فرم فيل سيل در ايران است. بسته بندي فرم فيل سيل قابليت ارائه محصولات غذايي شما را در شكيل ترين حالت، با ماندگاري مناسب و با صرف كمترين هزينه برايتان مهيا مي سازد.

براي دريافت كاتالوگ شركت اينجا كليك كنيد.

آماربازدید


بازدیدهای امروز:21
بازدیدهای دیروز:12
بازدیدهای این ماه:66
مجموع بازدیدها:123568
حداکثر بازدیدهای ماهانه:0
صفحاتی که این ماه بازدید شده:0

منوی کاربری

تماس با ما

آدرس: ايران، تبريز، بلوار صنعت، شهرك فناوري خودرو، خيابان سوم، پلاك 153

تلفن: 34482357 (41)

ايميل مديريت سايت :info@altin-pack.com

خبر نامه